Paweł Przepióra Wybory Dopiewo 13 czerwca 2021 r.

Wybory wójta w niedzielę 13 czerwca

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam w niedzielę 13 czerwca do oddania swojego głosu w wyborach wójta gminy Dopiewo.

Obwodowe Komisje Wyborcze będą pracowały w godzinach 7.00 - 21.00. Jednocześnie przypominam, że będą obowiązywały obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne tj. w lokalu wyborczym obowiązuje maseczka ochronna.

W gminie Dopiewo wyodrębniono 14 obwodów wyborczych. W większych miejscowościach takich jak Dąbrówka, Dopiewo i Skórzewo istnieje kilka obwodów z podziałem na ulice. Dokładne informacje znajdują się poniżej.

Do zobaczenia przy urnie wyborczej!

Paweł Przepióra Kandydat Wybory Dopiewo 7 marca 2021 r.

Obwód nr 1

Dąbrowa Szkoła Podstawowa, Dąbrowa ul. Szkolna 41

Obwód nr 2

Dąbrówka

Szkoła Podstawowa, Dąbrówka ul. Malinowa 41

Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Cyprysowa, Daglezjowa, Dębowa, Głogowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Kolejowa, leszczynowa, Magnoliowa, Malinowa, Modrzewiowa, Nad Potokiem, Oliwna, Olszynowa, Platanowa, Poznańska, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa

Obwód nr 3

Dąbrówka

Szkoła Podstawowa, Dąbrówka ul. Malinowa 41

Azaliowa, Berłowa, Boczna, Cesarska, Dworska, Fortowa, Fosowa, Gościniec, Herbowa, Jagiellońska, Komornicka, Koronna, Królewska, Książęca, Limbowa, Lipowa, Logistyczna, Majątkowa, Olecka, Palisadowa, Pałacowa, Parkowa, Piastowska, Placu Szlaku Bursztynowego, Polna, Różany Zakątek, Rycerska, Skarbcowa, Słoneczna, Torowa, Wadowicka, Widok, Wrzosowa, Zamkowa, Zbrojowa

Obwód nr 4

Dopiewiec Budynek byłego GOK, Dopiewiec ul. Szkolna 11

Obwód nr 5

Dopiewo

Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Bukowska 13

Akacjowa, Brylantowa, Chabrowa, Deszczowa, Kasztanowa, Klonowa, Konarzewska, Księdza Alfonsa Majcherka, Laserowa, Laurowa, Lipowa, Łąkowa, Magnacka, Marcowa, Migdałowa, Pogodna, Południowa, Poznańska, Rzepakowa, Sokołów, Stawna, Strażacka, Szkolna, Szlachecka, Świętojańska, Waniliowa, Wierzbowa, Więckowska, Wiosenna, Wodna, Wysoka, Wyzwolenia, Zacisze, Zimowa

Obwód nr 6

Dopiewo + Podłoziny i Żarnowiec

Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Bukowska 13

Aksamitkowa, Bukowska, Czerwcowa, Dworcowa, Hiacyntowa, Jasna, Kolejowa, Komunalna, Krótka, Leśna, Majowa, Młyńska, Niecała, Nowa, Ogrodowa, Piękna, Polna, Powstańców, Północna, Przy Leśniczówce, Różana, Słoneczna, Storczykowa, Sportowa, Trzcielińska, Tysiąclecia

Obwód nr 7

Gołuski, Palędzie Świetlica Wiejska-Dom Strażaka, Palędzie ul. Leśna 17

Obwód nr 8

Glinki, Joanka, Konarzewo, Lisówki, Trzcielin Centrum Rehabilitacyjno-Kulturalne, Konarzewo ul. Poznańska 19

Obwód nr 9

Skórzewo

Szkoła Podstawowa, Skórzewo ul. Poznańska 70

Biedronki, Bukowa, Dobra, Grafitowa, Koleżeńska, Kolorowa, Krótka, Ks. St. Kozierowskiego, Leśna, Miła, Morwowa, Motylka, Pasikonika, Poznańska, Promienna, Różana, Rzemieślnicza, Serdeczna, Spółdzielcza, Szczera, Szczęśliwa, Świerszcza, Świetlika, Trzmiela, Urocza, Ważki, Wiśniowa, Wspólna, Zacisze, Żuczka, Życzliwa

Obwód nr 10

Skórzewo

Szkoła Podstawowa, Skórzewo ul. Poznańska 70

Akacjowa, Antoniego Patka, Aroniowa, Batorowska, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Cedrowa, Cisowa, Czereśniowa, Dębowa, Gruszowa, Jabłoniowa, Jarzębinowa, Jarzynowa, Jaworowa, Jesienna, Jowisza, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa, Koszykarska, Księżycowa, Laskowa, Leszczynowa, Letnia, Lipowa, Łanowa, Łyżwiarska, Malwowa, Maratońska, Mieczykowa, Modrzewiowa, Morelowa, Niecała, Nizinna, Ogrodowa, Olimpijska, Oliwkowa, Orzechowa, Otwarta, Piękna, Piłkarska, Pogodna, Polna, Porankowa, Przedwiośnie, Przyjazna, Przylesie, Radosna, Sadowa, Sąsiedzka, Skórzewska, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Srebrna, Stawna, Strumykowa, Szarotkowa, Szkolna, Świerkowa, Świt, Tęczowa, Topolowa, Ustronna, Wakacyjna, Werbenowa, Wesoła, Winoroślowa, Wiosenna, Wioślarska, Wschodnia, Złota, Żeglarska

Obwód nr 11

Skórzewo

Szkoła Podstawowa, Skórzewo ul. Poznańska 70

Ananasowa, Arbuzowa, Bazyliowa, Borówkowa, Botaniczna, Bratnia, Cytrynowa, Daktylowa, Działkowa, Figowa, Grejpfrutowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Kminkowa, Kokosowa, Koperkowa, Kwiatowa, Lawendowa, Limonkowa, Łopianowa, Macierzankowa, Malinowa, Mandarynkowa, Miętowa, Miodowa, Nad Potokiem, Nektarowa, Podbiałowa, Pomarańczowa, Poziomkowa, Rumiankowa, Runa Leśnego, Słoneczna, Truskawkowa, Tymiankowa, Wąska, Wrzosowa, Zakręt, Zielna

Obwód nr 12

Drwęsa, Fiałkowo, Pokrzywnica, Więckowice, Zborowo Zespół Szkolno-Przedszkolny, Więckowice ul. Gromadzka 7

Obwód nr 13

Zakrzewo Dom Strażaka, Zakrzewo ul. Długa 73

Obwód nr 14

Dom Pomocy Społecznej w Lisówkach Dom Pomocy Społecznej w Lisówkach, Lisówki ul. Leśne Zacisze 2